Hallitus 2021

Puheenjohtaja
Miro Ylärakkola
puheenjohtaja@taky.fi

Varapuheenjohtaja ja Osma-vastaava
Roosa-Maria Ilvonen
varapuheenjohtaja@taky.fi

Taloudenhoitaja
Tiia Wahalahti
taloudenhoitaja@taky.fi

Sihteeri ja Kulo-vastaava
Johanna Sacklén
sihteeri@taky.fi

Koulutuspoliittinen vastaava ja Itäkynä-vastaava
Kristiina Janhunen
edunvalvonta@taky.fi

Sosiaalipoliittinen vastaava ja tapahtumavastaava
Greta Sandgren
edunvalvonta@taky.fi / tapahtumavastaava@taky.fi

Tapahtumavastaava ja vapaa-ajanvastaava
Martta Kitinoja
tapahtumavastaava@taky.fi

Tiedottaja
Kaija Kinnunen
tiedottaja@taky.fi

Yhteistyövastaava ja tuotevastaava
Elina Etholén
yhteistyo@taky.fi

Webvastaava ja tietosuojavastaava
Ville Mäki
webmaster@taky.fi