Hallitus 2022

Puheenjohtaja
Johanna Sacklén
puheenjohtaja@taky.fi

Varapuheenjohtaja, pedagogisten opintojen vastaava ja tuutorivastaava
Ninni Salonen
varapuheenjohtaja@taky.fi

Taloudenhoitaja
Tiia Wahalahti
taloudenhoitaja@taky.fi

Sihteeri ja Osma-vastaava
Pinja Kuntola
sihteeri@taky.fi

Edunvalvoja
Lauri Aalto
edunvalvonta@taky.fi

Tapahtumavastaava ja vapaa-ajanvastaava
Silja Siltovuori
tapahtumavastaava@taky.fi

Tapahtumavastaava ja vapaa-ajanvastaava
Pinja Mustonen
tapahtumavastaava@taky.fi

Tiedottaja
Heidi Anttila
tiedottaja@taky.fi

Yhteistyövastaava ja Kulo-vastaava
Jutta Ekman
yhteistyo@taky.fi

Tuotevastaava ja kansainvälisten asioiden vastaava
Sohvi Pesonen
tuotevastaava@taky.fi

Itäkynä-vastaava
Mikko Heikkonen
itakyna@gmail.com